Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Fotografia » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Uroczystości związane z Nowym Miastem Lubawskim” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Szkoły”

 

Licealia 1974 rok

Kolekcja (zbiór/zespół): Uroczystości związane z Nowym Miastem Lubawskim, Słowa kluczowe: ul. Gen. Świerczewskiego, ul. Grunwaldzka, Licealia 1974 r., Liceum im. C. K. Norwida, Nowe Miasto Lubawskie


Fotografia prezentuje przemarsz uczniów Liceum im. C. K. Norwida ulicą Grunwaldzką (dawniej ul. Gen. Świerczewskiego). Licealia zostały zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. Na 24 godziny przekazano młodzieży szkolnej klucze do bram szkoły i miasta. Program artystyczny był poprzedzony przemarszami przez miasto. Po koncercie mieszkańcy miasta byli zaproszeni na bal gałganiarzy na boisku szkolnym. Następnego dnia odbył się barwny korowód na rynek, gdzie powtórzono najciekawsze fragmenty występów.


Nazwa dokumentu: Licealia 1974 rok
Dział: Fotografia
Kolekcja (zbiór/zespół): Uroczystości związane z Nowym Miastem Lubawskim
Teczka (jednostki archiwalna): Szkoły
Numer ID: CATL 33 J / 6.2.12
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1974-05-05
Wytwórca: Elżbieta Draszewska
Miejsce wytworzenia: Nowe Miasto Lubawskie
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Elżbieta Draszewska
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: ul. Gen. Świerczewskiego, ul. Grunwaldzka, Licealia 1974 r., Liceum im. C. K. Norwida, Nowe Miasto Lubawskie
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Szkoły"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.