Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Henryk Lendzion” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Dokumenty Henryka Lendziona”

 

Metryka urodzenia Henryka Lendziona

Kolekcja (zbiór/zespół): Henryk Lendzion, Słowa kluczowe: metryka urodzenia, Henryk Lendzion, NoweMiasto Lubawskie (Neumark)


Metryka urodzenia Henryka Lendziona z 1944 roku w języku niemieckim. Pan H. Lendzion od urodzenia jest związany z Nowym Miastem Lubawskim.


Nazwa dokumentu: Metryka urodzenia Henryka Lendziona
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Henryk Lendzion
Teczka (jednostki archiwalna): Dokumenty Henryka Lendziona
Numer ID: CATL 33 A / 3.1.2
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1944-02-17
Wytwórca: Henryk Lendzion
Miejsce wytworzenia: Nowe Miasto Lubawskie (Neumark)
Typ dokumentu: teksty prawne
Język: ger
Prawa do dysponowania publikacją: Henryk Lendzion
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: metryka urodzenia, Henryk Lendzion, NoweMiasto Lubawskie (Neumark)
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Dokumenty Henryka Lendziona"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.