Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Henryk Lendzion” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Fotografie z lat 1965-70”

 

Prace społeczne kominiarzy w Nowym Mieście Lubawskim

Kolekcja (zbiór/zespół): Henryk Lendzion, Słowa kluczowe: kominiarz, prace społeczne, ul. Grunwaldzka, Nowe Miasto Lubawskie


Fotografia przedstawia kominiarzy podczas prac społecznych na ul. Generała Karola Świerczewskiego (obecnie ul. Grunwaldzka). Fotografia została wykonana po 1965 roku.


Nazwa dokumentu: Prace społeczne kominiarzy w Nowym Mieście Lubawskim
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Henryk Lendzion
Teczka (jednostki archiwalna): Fotografie z lat 1965-70
Numer ID: CATL 33 A / 3.2.2
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1965-01-01 - 1970-12-31
Wytwórca: Henryk Lendzion
Miejsce wytworzenia: Nowe Miasto Lubawskie
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Henryk Lendzion
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: kominiarz, prace społeczne, ul. Grunwaldzka, Nowe Miasto Lubawskie
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Fotografie z lat 1965-70"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.